Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Nagawki – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

38 300 zł1 915 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do sprzedania działkę leśną położoną w miejscowości Nagawki, gmina Dmosin, powiat Brzeziński, województwo łódzkie. Numer ewidencyjny działki: 4. Działka o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka komercyjna Kopanka

Kopanka(Nagawki + 18 km)

2 000 000 zł33 031 m² 60,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferowana działka o łącznej powierzchni 33 031 m , idealna pod działalność usługową lub turystyczno-rekreacyjną. W skład oferty wchodzą działki nr 150, 151, 152, 148/4 oraz 148/7.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Józefów

Józefów(Nagawki + 20 km)

178 000 zł1 004 m² 177,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji od kupującego - działka budowlana z aktualnymi warunkami zabudowy na osiedlu domów jednorodzinnych w Józefowie Do sprzedania działka o pow. 1004 m 2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Tymianka

Tymianka(Nagawki + 14 km)

499 000 zł7 228 m² 69,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka oznaczona symbolem 2p/u łączy w sobie prestiżową lokalizację przy autostradzie A1 z elastycznymi zapisami planistycznymi. Dlaczego gmina Stryków? Inwestujesz w regionie, który.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Gałkówek-Parcela

Gałkówek-Parcela(Nagawki + 18 km)

2 550 000 zł30 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 3 ha Rozpoczęta budowa hali o pow. 1400 m2 oraz bud biurowo-socjalny 800 m2 Lokalizacja Gałkówek Parcela Cena 2,55 mln Informacje zawarte w opisie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Syberia

Syberia(Nagawki + 7 km)

120 000 zł3 400 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę gruntu o powierzchni 3400 m2, położoną w miejscowości Syberia (województwo łódzkie, powiat brzeziński, gmina Brzeziny), obręb ewidencyjny 0025.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Zgierska

Skotniki(Nagawki + 21 km)

210 000 zł1 400 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1400 m w miejscowości Skotniki, w gminie Zgierz. To idealne miejsce na budowę wymarzonego domu w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Glinnik

Glinnik(Nagawki + 21 km)

600 000 zł3 100 m² 193,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie w dogodnej lokalizacji? Ta działka w Glinniku to idealna propozycja dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dąbrówka-Strumiany

Dąbrówka-Strumiany(Nagawki + 24 km)

280 000 zł3 000 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, gdzie przestrzeń idzie w parze z doskonałą komunikacją? Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Parma

Parma(Nagawki + 23 km)

250 000 zł2 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna nieruchomość pod Łowiczem - miejscowość Parma gdzie znajdą Państwo ciszę i spokój Do Skierniewic dojedziemy w 15 minut, a do Łodzi lub Warszawy w 45 minut co stanowi.